Матрац Gent / Гент
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
34199052459
|
В наявності
|
4860 грн. | |||
|
|
34199052462
|
В наявності
|
7770 грн. | |||
|
|
34199052463
|
В наявності
|
8960 грн. | |||
|
|
34199052464
|
В наявності
|
9470 грн. | |||
|
|
34199052465
|
В наявності
|
9980 грн. | |||
|
|
34199052466
|
В наявності
|
11260 грн. | |||
|
|
34199052460
|
В наявності
|
5550 грн. | |||
|
|
34199052461
|
В наявності
|
6140 грн. | |||
|
|
34199052469
|
В наявності
|
8020 грн. | |||
|
|
34199052470
|
В наявності
|
9220 грн. | |||
|
|
34199052471
|
В наявності
|
9640 грн. | |||
|
|
34199052472
|
В наявності
|
10240 грн. | |||
|
|
34199052473
|
В наявності
|
11600 грн. | |||
|
|
34199052467
|
В наявності
|
5630 грн. | |||
|
|
34199052468
|
В наявності
|
6310 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 4/5 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 19 см |
| Навантаження на спальне місце | до 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Так |
| Шар 1 | Latex foam |
| Шар 2 | Air foam |
Особливості матраца Gent / Гент
У пошуках виробу з асиметричною жорсткістю має сенс звернути увагу на продукцію МатроЛюкс. Матрац Gent / Гент купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна на привабливих умовах. Пристосування виготовлено із застосуванням новітніх технологій, забезпечить комфортний сон в будь-який час року. Перевернувши матрац, можна змінити жорстке спальне ложе на помірно-жорстке.
До переваг моделі відносять:
- Скасовані ортопедичні характеристики.
- Здатність витримати вагу людини в межах 140 кг.
- Відмінну природну вентиляцію і гігроскопічність.
- Міцний чохол з блискавкою, що не вимагає складного догляду.
- Відсутність шуму та хвильового ефекту.
Застосовані матеріали
Споживчі якості готової продукції обумовлені параметрами застосовуваних при виготовленні компонентів.
- Air foam. Пружний спінений компонент зроблений за бельгійською технологією, що є додатковою гарантією міцності пристосування. Компонент оперативно набуває початковий обсяг, не схильний до деформації.
- Latex foam. Двох сантиметрова прошарок щільного спіненого полімеру з включенням латексу Latex Foam надає виробу особливий комфорт і м'якість.
- Стрейч-жаккардовий чохол, простеганний льоном. Пружне полотно виробляється на основі синтетичного волокна. Лляні шви надають тканини додаткові споживчі якості, забезпечує потрібну терморегуляцію і міцність матраца.
Де вигідно замовити матрац Гент?
Різноманітний асортимент і оптимальний баланс вартості і міцності виробів магазин Матрац ТБ надає завдяки прямим діловим зв'язкам з виробництвом.
Купуючи матрац в Матрац ТБ, клієнт може розраховувати на:
- оперативну обробку замовлення;
- тривалу гарантію від фабрики;
- вибір зручного способу оплати;
- оформлення кредиту або розстрочки;
- доставку в будь-який куточок України;
- безкоштовний самовивіз зі складу готової продукції.
Відгуки реальних покупців допоможуть отримати повне уявлення про особливості моделі. При необхідності можна отримати консультацію по телефону.
Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника.
Відгуки не знайдено