Матрац Arlon / Арлон
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
34201052489
|
В наявності
|
5089 грн. | |||
|
|
34201052492
|
В наявності
|
8009 грн. | |||
|
|
34201052493
|
В наявності
|
9260 грн. | |||
|
|
34201052494
|
В наявності
|
9761 грн. | |||
|
|
34201052495
|
В наявності
|
10345 грн. | |||
|
|
34201052496
|
В наявності
|
11680 грн. | |||
|
|
34201052490
|
В наявності
|
5672 грн. | |||
|
|
34201052491
|
В наявності
|
6341 грн. | |||
|
|
34201052499
|
В наявності
|
8260 грн. | |||
|
|
34201052500
|
В наявності
|
9510 грн. | |||
|
|
34201052501
|
В наявності
|
10012 грн. | |||
|
|
34201052502
|
В наявності
|
10595 грн. | |||
|
|
34201052503
|
В наявності
|
11930 грн. | |||
|
|
34201052497
|
В наявності
|
5839 грн. | |||
|
|
34201052498
|
В наявності
|
6508 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 4/5 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | до 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Так |
| Шар 1 | Air foam |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Air foam |
Особливості матраца Arlon / Арлон
Матрац Arlon купити в інтернет-магазині Матрац ТБ розумно, якщо потрібне пристосування зі сторонами різного рівня жорсткості. Топова модель є яскравим представником лінійки Belgian technologies, створена із застосуванням комбінованих компонентів для повноцінного нічного сну. Пристосування порадує комфортом та тривалим терміном застосування.
У перелік переваг необхідно віднести:
- сучасний дизайн;
- знімний чохол з потаємною блискавкою;
- надійність та комфорт застосування;
- гігієнічну та санітарну безпеку;
- відмінні споживчі властивості;
- тривалий період використання.
Застосовані матеріали
Фахівці МатроЛюкс активно використовують поєднання різних наповнювачів для створення якісної продукції для здорового сну за доступними цінами.
- Air foam. Наповнювач з інноваційної ортопедичної піни виготовляється на основі бельгійських технологій. Це гарантує надійність та міцність матраца. Компонент не підлягає деформації, безпечний для здоров'я, забезпечує ортопедичні властивості поверхні.
- Кокосова койра. Коригує жорсткість пристосування. Виробляється на основі кокосового волосся, не здатна викликати алергію. Прошарок не схильний до гниття, довго зберігає структуру та початкову форму.
- Стрейч-жаккардовий чохол прошитий льоном. Довговічне полотно з поєднуючими та декоративними швами з натурального льону гарантує відмінну природну вентиляцію і здоровий мікроклімат спального місця. Чохол має стійкість до стирання, довговічний та привабливий. Окремо слід відзначити здатність льону забезпечувати необхідну терморегуляцію.
Де вигідно замовити матрац Арлон?
Модель з докладним описом представлена в каталозі Матрац ТБ. Завдяки прямим поставкам від виробника магазин здатний оперативно обробити великий потік замовлень.
Покупці можуть розраховувати на:
- тривалу фабричну гарантію;
- оперативну доставку в будь-який куточок України;
- зручні способи оплати;
- оптимальне співвідношення ціни і якості;
- оформлення розстрочки або кредиту.
Кваліфіковані менеджери по телефону дадуть відповідь на всі питання, допоможуть оформити замовлення. Можливість ознайомитися з відгуками реальних споживачів спрощує процес вибору відповідної моделі.