Матрац Delhi / Делі
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
551013270
|
Передзамовлення
|
14330 грн. | |||
|
|
551013261
|
Передзамовлення
|
17920 грн. | |||
|
|
551013263
|
Передзамовлення
|
19830 грн. | |||
|
|
551013266
|
Передзамовлення
|
21740 грн. | |||
|
|
551013268
|
Передзамовлення
|
23170 грн. | |||
|
|
551013272
|
Передзамовлення
|
15650 грн. | |||
|
|
551013262
|
Передзамовлення
|
18630 грн. | |||
|
|
551013264
|
Передзамовлення
|
20550 грн. | |||
|
|
551013265
|
Передзамовлення
|
21260 грн. | |||
|
|
551013267
|
Передзамовлення
|
22220 грн. | |||
|
|
551013269
|
Передзамовлення
|
23650 грн. | |||
|
|
551013271
|
Передзамовлення
|
14810 грн. | |||
|
|
551013273
|
Передзамовлення
|
16490 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | Розширена |
| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 21 см |
| Навантаження на спальне місце | До 130 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Незалежний блок |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-Жакард |
| Внутрішній захисний чохол | |
| Гарантія на пружинний блок | 5 років |
| Шар 1 | Блок упругого Пінополіуретана |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Блок незалежних пружин Pocket Spring |
| Шар 4 | Спанбонд |
| Шар 5 | Coconut coir |
Особливості матраца Delhi / Делі
Матрац Delhi / Делі купити в інтернет-магазині Матрац ТБ за вигідною ціною можна, не виходячи з дому. Важливою особливістю двосторонньої моделі від МатроЛюкс є посилений блок пружин незалежного типу. Він здатний витримати вагу людини до 130 кг, має п'ятирічну заводську гарантію. Вбудований по всьому периметру каркас виключає деформацію краю, помітно продовжує термін служби пристосування. Асиметрична жорсткість двох сторін забезпечує комфортний сон в будь-який час року. Крім того такий матрац дозволяє власнику точно визначитися, яка саме ступінь жорсткості спального місця йому підходить.
У перелік переваг виробу необхідно включити:
- Підвищені ортопедичні властивості.
- Санітарну і гігієнічну безпеку.
- Опцію "Зима-літо".
- Чохол з глибоким стежкою і блискавкою.
- Надійність, комфорт і довговічність.
Застосовані матеріали
При розробці нових моделей фахівці МатроЛюкс вміло поєднують різні наповнювачі, покращуючи тим самим споживчі властивості продукції без підвищення цін.
- Пінополіуретан. Пружний спінений наповнювач з мікропористою структурою, розроблений інженерами Matroluxe. Він прекрасно пропускає повітря, не схильний до накопичення пилу, стійко переносить суттєві навантаження, швидко набуває первісну форму.
- Thermofiber. Волокно, спресовані під високим тиском, підвищує ортопедичні параметри і стійкість вироби до зносу.
- Pocket Spring. Пружини зі сталевого сплаву, розміщені за схемою незалежного типу, легко адаптуються під вигини тіла сплячої людини, створюють всі умови для розслабленого стану та здорового сну.
- Спанбонд. Тонкий прошарок застосовується для захисту наповнення від контакту з пружинами.
- Кокосова койра. Щільна плита з кокосових волокон володіє необхідним ступенем жорсткості, підвищує ортопедичний ефект.
- Стрейч-жаккардовий матеріал. Призначений для пошиття чохлів. Володіє відмінними характеристиками, стійкий до зносу, простий в догляді.
Де купити матрац Делі на вигідних умовах?
Запропонувати конкурентні ціни магазин Матрац ТБ може завдяки прямим зв'язкам з виробництвом.
При замовленні продукції клієнт Матрац ТБ може розраховувати на:
- оперативну доставку в будь-який населений пункт України;
- тривалу заводську гарантію;
- оптимальне співвідношення якості та ціни;
- вибір способу оплати;
- оформлення кредиту або розстрочки.
Отримати повне уявлення про особливості конкретної моделі допоможуть розгорнуті відгуки реальних покупців. На всі питання по телефону дадуть відповідь професійні консультанти. При необхідності вони допоможуть оформити покупку.
Важливо! При замовленні виробу за індивідуальними розмірами для матраців довжиною менше 1500 мм, шириною менше 500 мм для визначення підсумкової ціни застосовується окрема система розрахунків.
Можливо, зовнішній вигляд виробу буде трохи відрізнятися від зображень в електронному каталозі.
Виробник безперервно працює над поліпшенням якості продукції. При цьому він не зобов'язаний повідомляти клієнтів про зміни в конструкції виробів.
Відгуки не знайдено