Матрац Desert / Дезерт
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
587009397
|
Передзамовлення
|
21770 грн. | |||
|
|
587009389
|
Передзамовлення
|
31060 грн. | |||
|
|
587009391
|
Передзамовлення
|
36100 грн. | |||
|
|
587009393
|
Передзамовлення
|
41140 грн. | |||
|
|
587009395
|
Передзамовлення
|
46720 грн. | |||
|
|
587009399
|
Передзамовлення
|
23890 грн. | |||
|
|
587009390
|
Передзамовлення
|
32380 грн. | |||
|
|
587009392
|
Передзамовлення
|
37690 грн. | |||
|
|
587009394
|
Передзамовлення
|
41680 грн. | |||
|
|
587009396
|
Передзамовлення
|
48310 грн. | |||
|
|
587009398
|
Передзамовлення
|
22430 грн. | |||
|
|
587009400
|
Передзамовлення
|
24950 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Naturelle |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 33 см |
| Навантаження на спальне місце | 200 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Smart Spring Multizone |
| Латекс | Так |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | стандартне |
| Висота моделі матраца | 26-35 см |
| Кокос | Глибока прошивка |
| Матеріал чохла | Ні |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Гарантія на пружинний блок | 10 років |
| Шар 1 | MemoryFlax |
| Шар 2 | Biolatex |
| Шар 3 | Organic cotton |
| Шар 4 | CocoFiberr |
| Шар 5 | Thermofiber |
| Шар 6 | Пружинний блок Smart Spring Multizone |
| Шар 7 | Thermofiber |
| Шар 8 | CocoFiberr |
| Шар 10 | Biolatex |
| Шар 9 | Organic cotton |
| Шар 11 | MemoryFlax |
Особливості матраца Desert / Дезерт
Всі моделі з лінійки Naturelle виробляються з екологічних компонентів. Цінителям подібної продукції вигідно матрац Дезерт купити в інтернет-магазині Матрац ТБ. Два функціональних боки 3-го ступеня жорсткості роблять пристосування універсальним та відповідним більшості споживачів. Модель забезпечить усі умови для повноцінного нічного відпочинку.
У перелік переваг виробу входить:
- Здатність витримати вагу людини до 200 кг.
- Оптимальне поєднання надійних комплектуючих і грамотних інженерних ідей.
- Прошивка чохла бавовняної та вовняною ниткою для функції "Зима / літо".
- Блок сталевих пружин Multizone для правильної підтримки різних частин людського тіла.
- Термін експлуатації пружинної системи становить 10 років.
- Посилений край по всьому периметру виключає передчасну деформацію.
- Прошарок з піни з опцією пам'яті покращує споживчі властивості виробу.
- Модель підтримує здоров'я спини і опорно-рухової системи.
![]()
На сторінці товару розміщені відгуки реальних покупців, що підтверджують відмінні експлуатаційні параметри виробу. З їх допомогою легше скласти думку про особливості даної моделі.
Застосовані матеріали
Методом грамотного поєднання різних компонентів інженери та дизайнери МатроЛюкс створюють унікальні ортопедичні приналежності для здорового сну за прийнятними цінами.
- Блок сталевих незв'язаних пружин Smart Spring Multizone, кожна з яких функціонує окремо. Цей прийом забезпечує утворення зон різного рівня жорсткості для грамотної підтримки різних частин тіла.
- MemoryFlax. Спінений компонент з унікальним ефектом пам'яті гарантує комфорт, виключає зовнішній тиск на судини людини, створюють приємний обволікаючий ефект.
- Biolatex. Екологічний матеріал, що складається з дрібних осередків. Має оптимальну ступінь м'якості і пружності, прекрасно провітрюється, не утримує пил і вологу. Він не служить відповідним середовищем для бактерій і пилових кліщів, не здатний спровокувати алергію.
- CocoFiber. Прошарок з кокосових волокон з латексом відрізняється міцністю та довговічністю.
- Thermofiber. Натуральний компонент з повсті, отриманий шляхом термічного пресування. Витримує велику вагу, захищає інші прошарку від тиску сталевих пружин.
- Бавовняні і вовняні волокна використані з різних сторін матраца. Таким чином створюється функція "Зима-літо" для комфорту в будь-який час року.
Де замовити модель Дезерт за вигідною ціною?
У каталозі Матрац ТБ продукція МатроЛюкс представлена в широкому асортименті. Ціни приємно здивують споживачів. Така політика ціноутворення доступна завдяки прямим зв'язкам з виробником.
При замовленні ортопедичного матраца клієнта Матрац ТБ можуть розраховувати на:
- оперативне виконання будь-якого замовлення;
- тривалу заводську гарантію;
- доставку в будь-який населений пункт України;
- оформлення кредиту або розстрочки;
- детальну консультацію менеджера по телефону.
Придбати виріб можна через сайт, або оформити замовлення по телефону. При цьому клієнт сам вибирає зручний варіант оплати.
Важливо! На продукцію, що поставляється в рамках індивідуального замовлення, діють інші розцінки, якщо довжина виробу менше 1500 мм, ширина менше 500 мм.
Виріб може трохи відрізнятися за кольором та дизайну від образів, наявних в електронному каталозі.
На підприємстві можливе внесення конструктивних змін в будь-яку модель з метою поліпшення її споживчих параметрів. Виробник має право не інформувати про це широке коло споживачів.
Відгуки не знайдено