Матрац Montana / Монтана
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
613012481
|
Передзамовлення
|
8720 грн. | |||
|
|
613012482
|
Передзамовлення
|
13380 грн. | |||
|
|
613012484
|
Передзамовлення
|
15290 грн. | |||
|
|
613012486
|
Передзамовлення
|
16250 грн. | |||
|
|
613012488
|
Передзамовлення
|
16960 грн. | |||
|
|
613012490
|
Передзамовлення
|
18760 грн. | |||
|
|
613012492
|
Передзамовлення
|
9920 грн. | |||
|
|
613012494
|
Передзамовлення
|
10750 грн. | |||
|
|
613012483
|
Передзамовлення
|
13980 грн. | |||
|
|
613012485
|
Передзамовлення
|
15890 грн. | |||
|
|
613012487
|
Передзамовлення
|
16610 грн. | |||
|
|
613012489
|
Передзамовлення
|
17320 грн. | |||
|
|
613012491
|
Передзамовлення
|
19230 грн. | |||
|
|
613012493
|
Передзамовлення
|
10150 грн. | |||
|
|
613012495
|
Передзамовлення
|
11350 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 5/5 |
| Торгова марка матраца | Foxe |
| Жорсткість | Ультражорсткий |
| Висота матраца | 21 см |
| Навантаження на спальне місце | до 160 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Пінополіуретан |
| Тип прошивки зовнішнього чохла | Глибока прошивка |
| Шар 2 | Foxe |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Пінополіуретан |
| Шар 5 | Thermofiber |
| Шар 6 | Foxe |
| Шар 7 | Пінополіуретан високої щільності |
Особливості матраца Montana / Монтана
Матрац Montana / Монтана купити в інтернет-магазині Матрац ТБ розумно, якщо потрібна компактна модель без пружин. Пінополіуретанове наповнення сприяє комфортному положенню людини під час нічного сну. Обидві сторони пристосування мають однаковий ступенем жорсткості. Це дозволяє періодично перевертати виріб для кращого провітрювання.

Відмінними рисами виробу є:
- Помітний ортопедичний ефект.
- Здатність витримати вагу людини до160 кг.
- Опція зима-літо.
- Глибоко прошитий чохол, який поліпшує споживчі характеристики виробу.
- Тривалий період використання.
Застосовані матеріали
На фабриці МатроЛюкс активно впроваджують новітні технології, застосовують сучасні компоненти, аналізують досвід провідних зарубіжних виробників. Властивості готової продукції безпосередньо залежать від ретельно підібраних матеріалів.
- Пінополіуретан. Щільний спінений наповнювач штучного походження. Відмінно зберігає початкову форму, витримує серйозні навантаження, не перешкоджає природної вентиляції.
- Foxe. Параметри матеріалу подібні властивостями натурального латексу. Він гарантує певну жорсткість, не накопичує пил.
- Thermofiber. Прошарок з поліефірного волокна, що володіє відмінними теплоізоляційними властивостями, міцністю і стійкістю до зносу.
- Жаккард. Високоміцне полотно надійно, практично і довговічне.

Де вигідно придбати матрац Монтана?
Оперативне обслуговування та вигідні ціни пропонує споживачам інтернет-магазин Матрац ТБ. Великий асортимент і привабливі умови стали можливі завдяки прямому співробітництву з виробником.
При замовленні матраца покупець може розраховувати на:
- тривалу заводську гарантію;
- оперативне обслуговування;
- безкоштовний самовивіз зі складу готової продукції;
- доставку в будь-який куточок України;
- грамотну консультацію менеджера по телефону.
Розгорнуті відгуки реальних покупців спрощують вибір, дозволяють отримати повне уявлення про особливості тієї чи іншої моделі.
Важливо! При розрахунку остаточної вартості матраца за індивідуальними розмірами для виробів довжиною до 1500 мм, шириною до 500 мм застосовується окрема схема.
В окремих випадках відтінок матраца може відрізнятися від зображень в електронному каталозі.
Виробник має право змінювати конструкцію матраца з метою поліпшення його споживчих характеристик без оповіщення покупців.
Відгуки не знайдено