Матрац Ocean / Оушен
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
589009421
|
Передзамовлення
|
9030 грн. | |||
|
|
589009413
|
Передзамовлення
|
13270 грн. | |||
|
|
589009415
|
Передзамовлення
|
15130 грн. | |||
|
|
589009417
|
Передзамовлення
|
15660 грн. | |||
|
|
589009419
|
Передзамовлення
|
18450 грн. | |||
|
|
589009423
|
Передзамовлення
|
10090 грн. | |||
|
|
589009414
|
Передзамовлення
|
13540 грн. | |||
|
|
589009416
|
Передзамовлення
|
15400 грн. | |||
|
|
589009418
|
Передзамовлення
|
16060 грн. | |||
|
|
589009420
|
Передзамовлення
|
18980 грн. | |||
|
|
589009422
|
Передзамовлення
|
9290 грн. | |||
|
|
589009424
|
Передзамовлення
|
10350 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Жорсткість сторін матраца | 3,5/3,5 |
| Торгова марка матраца | Naturelle |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 23 см |
| Навантаження на спальне місце | До 150 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Smart Spring Multizone |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Экстра-Жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Гарантія на пружинний блок | 10 років |
| Шар 1 | Oxigen Foam |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Пружинний блок Smart Spring Multizone |
| Шар 4 | Thermofiber |
| Шар 5 | Oxigen Foam |
Особливості матраца Ocean / Оушен
Модель входить в лінійку екологічно чистої продукції від МатроЛюкс. Матрац Ocean / Оушен купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна, якщо потрібно пристосування для здорового сну із середнім рівнем жорсткості. Сучасний наповнювач має схильність до повноцінної природної вентиляції, що виключає формування сприятливого середовища для розмноження хвороботворних мікроорганізмів та шкідливих комах. Матеріали відповідають всім санітарним вимогам, мають тривалий термін експлуатації.
У перелік переваг моделі необхідно віднести:
- Систему незв'язаних між собою пружин Smart Spring Multizone з 7 зонами різної жорсткості, які рівномірно розподіляють навантаження.
- Екологічно безпечні для людини та навколишнього середовища наповнювачі.
- Міцний каркас підсилює краю, збільшує площу поверхні.
- Дві сторони мають однаковий функціонал та рівень жорсткості.
- Пристосування розраховане на вагу людини до 150 кг.

Застосовані матеріали
Від правильно підібраних компонентів безпосередньо залежать ортопедичні властивості, ціна та період використання виробу. На виробництві МатроЛюкс застосовується сучасне технологічне обладнання та добірну сировину.
- Oxigen Foam. Штучна піна з пористою структурою не перешкоджає природному провітрювання матраца, робить його більш зручним.
- Smart Spring Multizone. Незалежні сталеві пружини розподілені на 7 функціональних зон, здатні підлаштовуватися під обриси тіла сплячої людини, забезпечують здоровий сон.
- Thermofiber. Жорсткий прошарок з повсті, обробленого пресом в умовах високої температури, захищає м'який наповнювач від контакту з пружинами, коригує м'якість спального місця.
- Шерсть та бавовна. Застосовуються з різних сторін пристосування для забезпечення функції "Зима-літо".
- Екстра-жаккард. Чохол з міцного полотна приємний на дотик, стійкий до зносу, простий у догляді.
Де купити?
У каталозі магазину Матрац ТБ можна знайти модель від МатроЛюкс на вигідних умовах. Прямі зв'язки з виробником дозволяють магазину запропонувати прийнятні ціни та швидко обробити велику кількість замовлень.
Клієнти даного магазину можуть розраховувати на:
- оптимальний баланс якості та вартості;
- оплату зручним способом;
- тривалу фабричну гарантію;
- доставку в будь-яке місце України;
- безкоштовний самовивіз зі складу готової продукції;
- покупку в кредит або оформлення розстрочки.
Детальна консультація менеджера по телефону та розгорнуті відгуки реальних користувачів допоможуть визначитися з вибором моделі.
Важливо! При розрахунку підсумкової вартості виробу за індивідуальними розмірами для матраців коротше 1500 мм і / або вужче 500 мм застосовується окрема система.
Дизайн та відтінок готового матраца може дещо відрізнятися від зразків на сторінках каталогу.
Фабрика залишає за собою право змінювати конструкцію матраців з метою їх удосконалення без інформування про це широкого кола споживачів.
Відгуки не знайдено