Матрац Бум-1
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
34228059315
|
В наявності
|
3319 грн. | |||
|
|
34228059318
|
В наявності
|
5284 грн. | |||
|
|
34228059319
|
В наявності
|
6062 грн. | |||
|
|
34228059320
|
В наявності
|
6402 грн. | |||
|
|
34228059321
|
В наявності
|
6773 грн. | |||
|
|
34228059322
|
В наявності
|
7653 грн. | |||
|
|
34228059316
|
В наявності
|
3895 грн. | |||
|
|
34228059317
|
В наявності
|
4166 грн. | |||
|
|
34228059325
|
В наявності
|
5419 грн. | |||
|
|
34228059326
|
В наявності
|
6232 грн. | |||
|
|
34228059327
|
В наявності
|
6571 грн. | |||
|
|
34228059328
|
В наявності
|
6944 грн. | |||
|
|
34228059329
|
В наявності
|
7858 грн. | |||
|
|
34228059323
|
В наявності
|
3828 грн. | |||
|
|
34228059324
|
В наявності
|
4267 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 4 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 16 см |
| Навантаження на спальне місце | До 100 кг |
| Тип матраца | Односторонній |
| Тип пружинного блоку | Пружинний блок Bonnel |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Жаккард прошит синтепоном |
| Шар 2 | Флексовойлок |
| Шар 3 | Пружинний блок Bonnel + євроборт |
| Шар 4 | Термовойлок |
| Шар 5 | Спанбонд |
Особливості матраца Бум-1
Матрац Бум-1 купити в інтернет-магазині Матрац ТБ за привабливою вартістю зможуть всі любителі якісної ортопедичної продукції для здорового сну. Модель одностороннього типу з євробортом має в основі блок пружин Bonnel. Пристосування володіє гідними експлуатаційними характеристиками, привертає увагу сучасним дизайном.
До переліку переваг слід додати:
- здатність витримати вагу людини до 100 кг;
- міцність і гігієнічну безпеку;
- повноцінну природну циркуляцію повітря;
- оптимальне співвідношення ціни та якості.

Застосовані матеріали
Фахівці МатроЛюкс безперервно працюють над удосконаленням своїх товарів. Вони активно переймають досвід провідних зарубіжних виробників, комбінують різні наповнювачі.
- Flex felt. М'який прошарок виготовлений з суміші волокон бавовни, льону, джуту.
- Termofelt. Компонент виготовлений з повсті методом термічного пресування. Безпечний, надійний, стійкий до механічних навантажень. Призначений для коригування рівня жорсткості.
- Bonnel. Блок сталевих пружин гарантує правильний розподіл навантаження, відрізняється тривалим періодом використання, стійкий до деформації.
- Спанбонд. Прошарок грає роль ізоляції між сталевими пружинами і м'якими внутрішніми шарами.
- Жакардовий чохол, простеганий синтепоном. Полотно з пружних синтетичних волокон з особливими переплетенням ниток не боїться деформації та зносу, відрізняється простотою у догляді, не перешкоджає природному провітрювання.
Де вигідно замовити матрац Бум-1?
Завдяки прямим зв'язкам з виробництвом Матрац ТБ пропонує привабливі ціни на всю продукцію МатроЛюкс.

Клієнти можуть розраховувати на:
- оперативну обробку замовлення;
- зручні варіанти оплати;
- тривалу фабричну гарантію;
- оформлення розстрочки або кредиту;
- доставку в будь-який куточок України.
Суттєво спрощує вибір можливість ознайомитися з розгорнутими відгуками реальних покупців. При бажанні можна зв'язатися по телефону з консультантом.
Відгуки не знайдено