Матрац Бум-4
- Список варіантів товару
| КОД | Довжина | Ширина | Доступність | Ціна | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
34231059850
|
Передзамовлення
|
4250 грн. | |||
|
|
34231059853
|
Передзамовлення
|
6740 грн. | |||
|
|
34231059854
|
Передзамовлення
|
7730 грн. | |||
|
|
34231059855
|
Передзамовлення
|
8140 грн. | |||
|
|
34231059856
|
Передзамовлення
|
8610 грн. | |||
|
|
34231059857
|
Передзамовлення
|
9750 грн. | |||
|
|
34231059851
|
Передзамовлення
|
4780 грн. | |||
|
|
34231059852
|
Передзамовлення
|
5300 грн. | |||
|
|
34231059860
|
Передзамовлення
|
6900 грн. | |||
|
|
34231059861
|
Передзамовлення
|
7920 грн. | |||
|
|
34231059862
|
Передзамовлення
|
8340 грн. | |||
|
|
34231059863
|
Передзамовлення
|
8830 грн. | |||
|
|
34231059864
|
Передзамовлення
|
9990 грн. | |||
|
|
34231059858
|
Передзамовлення
|
4890 грн. | |||
|
|
34231059859
|
Передзамовлення
|
5410 грн. |
Увійдіть в обліковий запис, щоб ми могли повідомити вам про відповідь
| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 21 см |
| Навантаження на спальне місце | До 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Пружинний блок Bonnel |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Жакард прошит синтепоном |
| Шар 2 | Піна з масажним ефектом |
| Шар 3 | Термовойлок |
| Шар 4 | Пружинний блок Bonnel + євроборт |
| Шар 5 | Термовойлок |
| Шар 6 | Кокосова койра |
| Шар 7 | Піна з масажним ефектом |
| Шар 8 | Жакард прошит синтепоном |
Особливості матраца Бум-4
Матрац Бум-4 купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна прямо з дому. Модель має дві сторони з різним рівнем жорсткості. В основі конструкції застосовується блок пружин Bonnel, з краю посилені євробортом. Пристосування допоможе облаштувати місце для здорового сну, прослужить довгий час.

До переваг матраца слід додати:
- відмінні споживчі характеристики;
- поверхню з опцією легкого масажу;
- здатність витримати вагу людини до 140 кг;
- гарний чохол з глибокою прошивкою.

Застосовані матеріали
Інженери та дизайнери МатроЛюкс безперервно впроваджують нові вихідні матеріали для поліпшення споживчих властивостей готової продукції. Поєднання різних складових дозволяє підвищити ортопедичні показники спального приладдя без збільшення його ціни.
- Піна з ефектом масажу. Щільний спінений компонент штучного походження. Стійкий до зовнішнього впливу, здатний витримати тривалий тиск без втрати початкової форми та обсягу, добре пропускає повітря.
- Termofelt. Органічний прошарок з повсті, спресованого в термічній камері коригує жорсткість поверхні. Наповнювач не боїться зовнішнього впливу, не утворює середовища для життєдіяльності шкідливих бактерій.
- Bonnel. Система сталевих пружин забезпечує міцність та пружність виробу, надійна і довговічна.
- Cocos Coir. Койра з рослинного волокна не схильна до накопичення вологи та гниття, добре зберігає форму і структуру, має відмінні гігієнічні показники, збільшує жорсткість спальних пристосувань.
- Жаккард, продубльований синтепоном. Еластичне полотно посиленого плетіння не обмежує циркуляцію повітря, володіє істотним запасом міцності і привабливим зовнішнім виглядом.
Де вигідно замовити матрац Бум-4?
Модель є в електронному каталозі Матрац ТБ з докладним описом та розгорнутими відгуками реальних покупців. Прямі поставки з виробництва дозволяють магазину оперативно обробляти будь-яку кількість заявок.

Клієнти Матрац ТБ можуть розраховувати на:
- тривалу заводську гарантію;
- швидке обслуговування;
- зручні способи оплати;
- оформлення кредиту або розстрочки;
- доставку в будь-який куточок України.
При бажанні отримати допомогу у підборі приладдя для сну та оформленні покупки можна по телефону.
Відгуки не знайдено